Популярна українська співачка Аліна Гросу останнім часом радує читачів свого мікроблогу пікантними фото, на яких неозброєним поглядом видно принади її розкішної фігури.

Цього літа артистка одружилася з молодим чоловіком на ім’я Олександр, але статус заміжньої дами не заважає їй поповнювати фотогалерею свого Instagram, яскравими кадрами.

Так, днями виконавиця опублікувала серію атмосферних знімків, на яких позує в декольтованому боді. Примірявши на себе образ фатальної спокусниці, Гросу наочно продемонструвала чому, шанувальники-чоловіки повинні заздрити її новоспеченому чоловікові.

У підписі до фото зірка пояснила, що за час творчої кар’єри була «і стриманою, і відвертою», хоча засумнівалася, що по частині відвертості може конкурувати, наприклад, з представницями зоряного сімейства Кардашьян.

Свої експерименти Гросу пояснила тим, що творча жінка повинна бути різною, оскільки постійно перебуває в пошуку себе. Іншими словами, оголення вокалістка відносить до одного із способів творчого вдосконалення. Захоплюючі філософські роздуми на тему «Розумна або красива?» Знаменитість резюмувала так: «Зараз я частіше оголюю свою душу, ніж тіло … Але це зараз …».

https://www.instagram.com/p/B6a91yOlVcq/?utm_source=ig_embed

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *